news-details

Infortrend'in EonStor GS Birleşik Depolama Sistemi kurumsal çözümler sunuyor

Dünyanın dört bir yanındaki kiliseler, etkilerini artırmak ve katılımı teşvik etmek için videoların gücünden yararlanarak ibadet ayinleri, öğretiler, ilham verici programlar ve ilgi çekici referanslar gibi çeşitli içerikler oluşturuyor. Bu videolar neredeyse her gün kiliselerin web sitelerinde, YouTube ve Instagram gibi platformlarda paylaşılarak, özel video düzenleme ekiplerini oluşturma iş akışlarını ve altyapılarını optimize etmeye teşvik ediyor.

COVID-19 sırasında geleneksel yüz yüze toplantılarda kesintilerle karşılaşan kiliseler, hedef kitlelerine ulaşmaya devam etmek için videoların çevrimiçi dağıtımını önemli ölçüde artırdı ve pandemiden sonra bu uygulama devam etti.

Kiliseler daha fazla video ürettikçe, yüksek performanslı ve yüksek kapasiteli depolamaya olan talepleri de artıyor. EonStor GS, Media & Entertainment iş yükleri için mükemmel bir seçim olduğunu kanıtlıyor. Dikkate değer bir kullanım örneği, 6 bin üyesi ve 40 bin YouTube abonesi olan bir kiliseyi içermektedir. Bu senaryoda kilise, kilisenin 100GbE ağ ortamına entegre edilmiş yüksek performanslı bir SAS HDD depolama alanı olan EonStor GS 4000 G3'ü kullanmaktadır. Çözüm, Final Cut Pro ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Yerleşik U.2 NVMe SSD önbelleği, 10 video düzenleyici için kesintisiz Full HD/4K işbirliğine dayalı video düzenleme iş akışı ve hızlı dosya yükleme için performansı artırarak kilisenin çevrimiçi kanallarında zamanında video paylaşımını kolaylaştırır. 4U 60 yuvalı tasarıma sahip olan çözüm, oluşturulan videoları depolamak için PB düzeyinde kapasite sağlar.

"EonStor GS ürünümüz, işbirliğine dayalı düzenleme için yüksek performans ve video depolama için geniş kapasite sağlayarak kiliselerin ibadet hizmetlerini fiziksel duvarların ötesine taşımak ve böylece etkilerini artırmak için büyük miktarda video üretmelerine olanak tanıyor" dedi Frank Lee, Infortrend Technology Ürün Planlama Kıdemli Direktörü.

  Hibya Haber Ajansı